SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-30-012
  • Přední pohon
  • 110 PS / 81 KW
  • 1598 cm3
  • Diesel / CXXB;DBKA;CRKB
  • 30 mm
  • 60 mm
Popis "SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
  • Podložka provedená jako šroubový systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Upevnění:
    • Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
    • Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91730012
Název náhradního dílu PZ 91730012
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 18 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky "SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
10x Kola šrouby
Poznámky k "SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 110 PS (13-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"