Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-70-010-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 950 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6495,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-012 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 4x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1225,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 4x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3335,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-008 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 4x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2570,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-021 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 4x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4125,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-019 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 4x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5115,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-30-009 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 4x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5680,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-9-12-25-35-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Plochý svazek |
| Závitové rozměry | M12x1,25 |
| Délka hřídele | 36 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
140,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10311 |
| Průměr drátu | 12 mm |
| Délka pružiny | 399 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Místo montáže | Přední náprava |
1630,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10565 |
| Průměr drátu | 12 mm |
| Délka pružiny | 392 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Místo montáže | Přední náprava |
1630,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-70-009-01-VA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-70-010-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2865,00 Kč *
Zobrazeno