Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-22-020-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
9765,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-22-020-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
9765,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-22-020-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
9765,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22944 |
| Průměr drátu | 11.5 mm |
| Délka pružiny | 358 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
3460,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22944 |
| Průměr drátu | 11.5 mm |
| Délka pružiny | 358 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
3460,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22945 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 351 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
3390,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22945 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 351 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
3390,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22946 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 371 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou střešní oknem |
| Místo montáže | Přední náprava |
2795,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22946 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 371 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
2795,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22946 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 371 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
2795,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22946 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 371 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou střešní oknem |
| Místo montáže | Přední náprava |
2795,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R22946 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 371 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | Pro vozy se standartním podvozkem |
| Místo montáže | Přední náprava |
2795,00 Kč *
Zobrazeno