BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-30-002
  • WBAEH31..........
  • Zadní pohon
  • 2004-09 bis 2007-08
  • 258 PS / 190 KW
  • 2996 cm3
  • Benzin / N52 B30 BF;N52 B30 A
  • 30 mm
  • 60 mm
Popis "BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
  • Podložka provedená jako šroubový systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Upevnění:
    • Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
    • Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91730002
Název náhradního dílu PZ 91730002
Průměr náboje 72 mm
Rozteč šroubů 5x120
Závitové rozměry: M12x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: -1 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-12-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-001
Související odkazy na "BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky "BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
10x Kola šrouby
Poznámky k "BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "BMW 6 (E63) 630 i 258 PS (04-07) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-002 System7 Tloušťka 30mm"