Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-20-013-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2830,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-20-013-01-VA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2830,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-28-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 28 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-30-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 30 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-32-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 32 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-35-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 35 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-39-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 39 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-43-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 43 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-45-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 45 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-47-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 47 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-50-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 50 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS66-20-013-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
3145,00 Kč *
Zobrazeno