Obsah: 1 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S1-1-14-50-25-17
  • Přední pohon
  • 939AXR1B
  • 2010-06 bis 2011-11
  • 136 PS / 100 KW
  • 1956 cm3
  • Diesel / 939 B4.000
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Originální rozměr Odpovídají sériovému upevnění
Tvar hlavy Kuželový kužel 60°
Délka hřídele: 25 mm
Závitové rozměry: M14x1,5
Klíčová šířka: 17 mm