Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-0-14-50-66-149 |
| Tvar hlavy | Plochý svazek |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 66 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-0-14-50-51-154 |
| Tvar hlavy | Plochý svazek |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 66 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-0-14-50-45-149 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 45 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-1-14-50-36-149 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 36 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-1-14-50-50-149 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 50 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-1-14-50-55-149 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 55 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-1-14-50-55-165 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 55 mm |
| Rýhovaná hlava | 14,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
250,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-1-14-50-65-157 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 65 mm |
| Rýhovaná hlava | 15,7 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-0-14-02-38-159 |
| Závitové rozměry | M14x2 |
| Délka hřídele | 38 mm |
| Rýhovaná hlava | 15,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-0-14-02-53-159 |
| Závitové rozměry | M14x2 |
| Délka hřídele | 53 mm |
| Rýhovaná hlava | 15,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S3-0-14-50-39-159 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 39 mm |
| Rýhovaná hlava | 15,9 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
200,00 Kč *
Zobrazeno