Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E8539-120 |
| Zatížení nápravy přední až | 1600 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1490 Kg |
| Snížení zadní nápravy | 45 mm |
| Místo montáže | Zadní náprava |
6010,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-85-035-01-02 |
| Zatížení nápravy přední až | 1600 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1490 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
19890,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-016 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1930,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3180,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2535,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-005 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3675,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S4-7-14-50-35-19 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=14 volný |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 35 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-7-14-50-34-19-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový rádius r=14 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 34 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S4-7-14-50-37-19 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=14 volný |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 37 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S4-7-14-50-25-19 |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=14 volný |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 25 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S4-7-14-50-25-19-B |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=14 volný |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 25 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S4-7-14-50-28-19 |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=14 volný |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 28 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
200,00 Kč *
Zobrazeno