Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-85-014-05-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1010 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6890,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-85-014-06-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6890,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-85-014-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4635,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-85-014-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1130 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4470,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-85-014-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25880,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-85-014-04-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25880,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-85-014-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45-50 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27270,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-85-014-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
28200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-85-014-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1130 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
28200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-014-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1150 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pouze pro vozidla s průměrem tlumiče na přední nápravě 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
30595,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-014-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1150 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pouze pro vozidla s průměrem tlumiče na přední nápravě 50 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
30595,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-014-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1105 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1150 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pouze pro vozidla s průměrem tlumiče na přední nápravě 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
30280,00 Kč *
Zobrazeno