Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-79-001-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 900 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 875 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-79-001-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 900 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 875 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
22715,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E40-85-008-01-10 |
| Průměr VP | 22 mm |
| Nastavitelnost VP | nepřestavitelný |
| Provedení VP | Stabilizátor z plného materiálu |
7880,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10001 |
| Průměr drátu | 11.2 mm |
| Délka pružiny | 357 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Místo montáže | Přední náprava |
1805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-79-001-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F7910001 |
| Místo montáže | Přední náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E7910-140 |
| Zatížení nápravy přední až | 900 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 800 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5505,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-79-001-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 900 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 800 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
22260,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
125,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
120,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-006 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1740,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-08-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 8 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 16 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1305,00 Kč *
Zobrazeno