Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E8110-140 |
| Zatížení nápravy přední až | 1260 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1355 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10865,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-016 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1930,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3180,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2535,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-028 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
7310,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S4-7-14-50-37-19 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=14 volný |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 37 mm |
| Klíčová šířka | 19 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
200,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F8549002 |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F8552001 |
| Místo montáže | Přední náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10762 |
| Průměr drátu | 16 mm |
| Délka pružiny | 364 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Místo montáže | Přední náprava |
1700,00 Kč *
Zobrazeno