- Číslo produktu: S90-2-10-005
- EAN 4050278038737
- Typ pohonu: Přední pohon
- Typ vzoru: B/CB03
- Rok výroby: 2001-06 bis 2003-10
- Výkon: 80 PS / 59 KW
- Objem motoru: 1461 cm3
- Motor: Diesel / K9K 702
- Šíření rozchodu / Kolo: 10 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 20 mm
Popis "RENAULT CLIO II (BB_, CB) 1.5 dCi 80 PS (01-03) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-005 System2 Tloušťka 10mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
| Název náhradního dílu HA | 91210005 |
| Název náhradního dílu PZ | 91210005 |
| Průměr náboje | 60 mm |
| Rozteč šroubů | 5x108 |
| Závitové rozměry: | M12x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | 21 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "RENAULT CLIO II (BB_, CB) 1.5 dCi 80 PS (01-03) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-005 System2 Tloušťka 10mm"
Obsah dodávky "RENAULT CLIO II (BB_, CB) 1.5 dCi 80 PS (01-03) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-005 System2 Tloušťka 10mm"
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "RENAULT CLIO II (BB_, CB) 1.5 dCi 80 PS (01-03) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-005 System2 Tloušťka 10mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "RENAULT CLIO II (BB_, CB) 1.5 dCi 80 PS (01-03) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-005 System2 Tloušťka 10mm"