Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-65-019-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1030 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1160 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7985,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-65-019-15-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1175 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1160 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7985,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-65-019-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1030 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1160 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez FlexRide-podvozek |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27510,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | AM65-65-013-01-22 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10455,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-15-025 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 67 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3145,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-20-032 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 67 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3350,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-25-048 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 67 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5240,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-30-042 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 67 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5710,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-65-011-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2775,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-65-019-01-VA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2870,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-65-019-15-VA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2870,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-65-019-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1175 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1160 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7555,00 Kč *
Zobrazeno