Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-65-015-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 885 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 845 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4910,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-65-015-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 885 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 845 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6890,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-65-015-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 885 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 845 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25040,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-65-015-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 845 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25040,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-65-015-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 885 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 845 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25360,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-65-015-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 845 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25360,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 5x110 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1790,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-006 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3585,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-007 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 5x110 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2590,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-16-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 16 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 32 mm |
| Průměr náboje | 65 mm |
| Rozteč šroubů | 5x110 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3955,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-16-004 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 16 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 32 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3955,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4125,00 Kč *
Zobrazeno