Zobrazeno
| Číslo produktu: | S90-4-20-028 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 67 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
| Číslo produktu: | S90-4-30-038 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 67 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |