Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-57-001-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 890 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 800 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4990,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-57-001-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 890 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 800 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27285,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-57-001-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 890 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 800 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
31945,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-025 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1930,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-007 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3585,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-027 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3830,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-016 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4125,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-029 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
2470,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-26-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 26 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
135,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-57-001-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-57-001-03-VA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2865,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-28-17 |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 28 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Zobrazeno