Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-57-004-03-RA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2875,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-14-25-33-17-B |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Délka hřídele | 33 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-14-25-35-17-B |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Délka hřídele | 35 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
135,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-14-25-38-17-B |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Délka hřídele | 38 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-14-25-40-17-B |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Délka hřídele | 40 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
145,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-14-25-43-17-B |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Délka hřídele | 43 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
145,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-57-004-07-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 910 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 860 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 15 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25670,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-57-004-07-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 910 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 860 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 15 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7130,00 Kč *
Zobrazeno