Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-57-004-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 955 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 860 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7130,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-57-004-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 945 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 850 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25670,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-57-004-05-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1005 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 860 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
32355,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | AM65-57-004-02-22 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
9505,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-038 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1930,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-023 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3085,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-055 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3205,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-036 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4135,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-20-044 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5395,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-052 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-30-059 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3370,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-14-25-27-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
145,00 Kč *
Zobrazeno