Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E2517-140 |
| Zatížení nápravy přední až | 1010 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1170 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8240,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E2518-140 |
| Zatížení nápravy přední až | 1010 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8240,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-014 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1905,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-017 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3780,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-007 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4075,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-009 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5245,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-30-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5610,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-5-12-50-30-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=12 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 30 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-5-12-50-40-17-W |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=12 |
| Závitové rozměry | M12X1,5 |
| Délka hřídele | 40 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10062 |
| Průměr drátu | 15.2 mm |
| Délka pružiny | 447 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Místo montáže | Přední náprava |
1700,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10336 |
| Průměr drátu | 13.8 mm |
| Délka pružiny | 346 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1565,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10418 |
| Průměr drátu | 14.5 mm |
| Délka pružiny | 329 mm |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1760,00 Kč *
Zobrazeno