Obsah: 1 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S1-1-12-50-50-17
  • Přední pohon
  • 199.AXX1B
  • 180 PS / 132 KW
  • 1368 cm3
  • Benzin / 199 A8.000;955 A8.000
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Tvar hlavy Kuželový kužel 60°
Délka hřídele: 50 mm
Závitové rozměry: M12x1,5
Klíčová šířka: 17 mm