Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-30-010-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 950 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4780,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-30-010-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 850 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4640,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-30-010-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 950 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 950 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25-30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
24950,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-30-010-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 950 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25-30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
24950,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-30-010-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 950 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 950 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40-45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
24950,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-30-010-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1000 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 950 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40-45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
24950,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-006 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3570,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-16-004 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 16 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 32 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3940,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4110,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 56 mm |
| Rozteč šroubů | 4x100 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5290,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-22-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 22 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-30-010-01-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2855,00 Kč *
Zobrazeno