Šroub kola Kuželová hlava M14x1,5x40 SW17 Eibach S1-1-14-50-40-17-B černá
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S1-1-14-50-40-17-B
Popis "Šroub kola Kuželová hlava M14x1,5x40 SW17 Eibach S1-1-14-50-40-17-B černá"
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Tvar hlavy Kuželový kužel 60°
Délka hřídele: 40 mm
Závitové rozměry: M14x1,5
Klíčová šířka: 17 mm