VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-20-017
  • Pohon všech kol
  • 2010-08 bis 2014-12
  • 140 PS / 103 KW
  • 1968 cm3
  • Diesel / CFFB
  • 20 mm
  • 40 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
  • Podložka provedená jako šroubový systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Upevnění:
    • Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
    • Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91720017
Název náhradního dílu PZ 91720017
Průměr náboje 57 mm
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
10x Kola šrouby
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm"
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-017 System7 Tloušťka 20mm"