- Číslo produktu: S90-2-10-027
- EAN 4050278023610
- Typ pohonu: Pohon všech kol
- Rok výroby: 2010-08 bis 2014-12
- Výkon: 140 PS / 103 KW
- Objem motoru: 1968 cm3
- Motor: Diesel / CFFB
- Šíření rozchodu / Kolo: 10 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 20 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
- Podložka provedená jako průchozí systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91210027 |
| Název náhradního dílu PZ | 91210027 |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 4motion 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"