- Číslo produktu: S90-7-25-005
- EAN 4050278022095
- Rok výroby: 2010-08 bis 2014-12
- Výkon: 140 PS / 103 KW
- Objem motoru: 1968 cm3
- Motor: Diesel / CFFB
- Šíření rozchodu / Kolo: 25 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 50 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
- Podložka provedená jako šroubový systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Upevnění:
- Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
- Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91725005 |
| Název náhradního dílu PZ | 91725005 |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako šroubový systém |
| Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola | S1-1-14-50-24-17-1 |
| Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 | S91-7-01-002 |
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
| 10x Kola šrouby |
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 140 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"