VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-30-012
  • 2010-08 bis 2014-12
  • 136 PS / 100 KW
  • 1968 cm3
  • Diesel / CFFA
  • 30 mm
  • 60 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
  • Podložka provedená jako šroubový systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Upevnění:
    • Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
    • Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91730012
Název náhradního dílu PZ 91730012
Průměr náboje 57 mm
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
10x Kola šrouby
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "VW PASSAT Varianta (365) 2.0 TDI 136 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"