VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-15-013
  • 2010-08 bis 2014-12
  • 160 PS / 118 KW
  • 1798 cm3
  • Benzin / CDAA
  • 15 mm
  • 30 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91215013
Název náhradního dílu PZ 91215013
Průměr náboje 57 mm
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "VW PASSAT Varianta (365) 1.8 TSI 160 PS (10-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Pro-Spacer (S90-2-15-013) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-47-17)