VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-20-003
  • 2012-11 bis 2014-12
  • 160 PS / 118 KW
  • 1390 cm3
  • Benzin / CTHD
  • 20 mm
  • 40 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
  • Podložka provedená jako průchozí systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91220003
Název náhradního dílu PZ 91220003
Průměr náboje 57 mm
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.
Pole označená * jsou povinné.
Seznámil/a jsem se s zásadami ochrany osobních údajů.
Pro-Spacer (S90-2-20-003) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-50-17)