VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-12-003
  • 2012-11 bis 2014-12
  • 160 PS / 118 KW
  • 1390 cm3
  • Benzin / CTHD
  • 12 mm
  • 24 mm
Popis "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91212003
Název náhradního dílu PZ 91212003
Průměr náboje 57 mm
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Montážní návod "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "VW PASSAT Varianta (365) 1.4 TSI 160 PS (12-14) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Pro-Spacer (S90-2-12-003) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-43-17)