Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | F8570002 |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2880,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F8592001 |
| Místo montáže | Přední náprava |
2880,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10823 |
| Průměr drátu | 10.8 mm |
| Délka pružiny | 323 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1915,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
100,00 Kč *
Zobrazeno